Volné pozice
Tatra vás
dostane dál
... i na studentskou praxi

Praxe & stáže 
pro studenty

Být na praxi nebo stáži ve společnosti TATRA TRUCKS a.s. znamená přijímat výzvy a rozvíjet se jako právoplatný člen týmu úspěšné firmy s mnohaletou tradicí.

Přispějte k našemu úspěchu svými schopnostmi i vy.

Odborná praxe studentů

Odborná praxe studentů

- praxe jsou určeny pro studenty středních škol učebních i maturitních oborů
- studenti praxí získají jak teoretické, tak praktické znalosti, které mohou využít ve studiu i v budoucím povolání
- následně mají studenti po ukončení studia možnost nastartovat kariéru přímo v Tatře a profesně zde růst

V jakých oblastech se u nás studenti mohou uplatnit?
- mechanik opravář motorových vozidel
- mechanik seřizovač
- obráběč kovů
- lakýrník
- autotronik
- autoelektrikář
- zámečník

Jak to funguje?
- praxe probíhají v období maturit (na 2 týdny) i celoročně

V případě zájmu, prosím, vyplňte níže uvedenou žádost, na kterou budeme reagovat.

Napište nám

Stáž v Tatře

Stáž v Tatře

Pokud se chceš zažít pořádnou jízdu už při studiu, neváhej se na nás obrátit, zkusit si třeba svůj první pohovor a poté nastoupit na stáž a pomalu se učit, jak se konstruuje TATRA.

Aktuálně nabíráme stážisty na pozice:
- mechanický konstruktér
- elektrokonstruktér
- CAN/LIN specialista

Vládne u nás příjemná přátelská atmosféra a naučíme Tě, co v posluchárně na přednášce nezažiješ. Pokud budeš chtít pomoci s profesním životopisem, profilem na Linked In, nebo budeš mít otázky ohledně hledání práce po státnicích, můžeš se na nás kdykoliv obrátit.

V případě zájmu, prosím, vyplňte níže uvedenou žádost, na kterou budeme reagovat.

Napište nám

Exkurze

Exkurze

Zájemcům z řad kolektivů středních i vysokých škol nabízíme exkurze firmou. Tyto exkurze zahrnují jak teoretické představení společnosti, jejího portfolia, jedinečných technologií i historie, tak i prohlídku samotné výroby v kopřivnické automobilce.
 

Máte zájem o exkurzi?

Napište nám

Projekt TATRA do škol

Projekt TATRA do škol

Projekt TATRA do škol vznikl v roce 2018 z iniciativy společnosti TATRA TRUCKS s cílem motivovat mladé lidi ke studiu technických oborů. Společně s kopřivnickou automobilkou se na projektu aktivně podílejí i její partneři, kterými jsou technické školy, krajské správy údržby silnic, společnosti dealerské sítě TATRA TRUCKS a jednotlivé kraje napříč republikou.

V roce 2022 se projekt TATRA do škol rozšířil i na Slovensko. Žáci vybraných středních škol s technickým zaměřením mají unikátní možnost zkompletovat vlastní nákladní automobil TATRA, který pak najde uplatnění v běžném provozu v různých krajských institucích a díky tomu mohou studenti propojovat své teoretické znalosti s praxí. Prostřednictvím projektu TATRA do škol automobilka TATRA TRUCKS pomáhá, společně s dealery vozů TATRA, vychovávat nové pracovníky v oblasti Automotive a opravy nákladních vozidel. Prvním krajem, ve kterém se projekt TATRA do škol v roce 2018 realizoval, byl Kraj Vysočina. Od té doby se do projektu zapojily školy z dalších krajů napříč Českem a Slovenskem.

TATRA do škol si v roce 2019 vysloužila i ocenění School Friendly, kterou udělují Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje, Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje a Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Zaujala vás
možnost praxe či exkurze v naší společnosti?

... budeme rádi když se nám ozvete!
Napište nám a určitě najdeme společnou řeč.

Zanechte nám na sebe kontakt