Volné pozice

Unikátního závodu RunTour se zúčastnil i zaměstnanecký tým TATRA

2 min. čtení

V sobotu 15. dubna se uskutečnil v areálu TATRA TRUCKS celorepublikový závod RunTour. Běžci měli možnost vyzkoušet unikátní prostory a tratě zkušebního polygonu, kde se normálně prohání vozidla v rámci testování.

Závodu se zúčastnilo také několik desítek zaměstnanců, kteří byli vybaveni dresy v barvách automobilky TATRA TRUCKS. Z holdingu Czechoslovak Group se zúčastnili ještě sportovci ze společností Excalibur Army a TATRA Defence Vehicle. Zázemí celé akce se nacházelo u Muzea nákladních automobilů TATRA a depozitáře Slovenské strely, kde byly současně i prostory startu a cíle. Na trati závodníci probíhali okolo vystavených vozidel TATRA, která zároveň udávala závodníkům správný směr běhu.

Tato populární série běžeckých závodů se v Kopřivnici uskutečnila už podruhé, loni se konal první ročník k výročí 100 let od narození Emila Zátopka. Všichni účastníci byli za své výkony po doběhnutí oceněni originální medailí se siluetou Tatry 603.