Volné pozice

Otevřeli jsme nově zrekonstruované zákaznické centrum

3 min. čtení

V polovině září proběhlo slavnostní otevření nově zrekonstruovaného zákaznického centra automobilky TATRA TRUCKS. Rekonstrukce, která byla akcionáři kopřivnické automobilky a jejím vedením schválena v roce 2019, byla dokončena v srpnu letošního roku.

„Otevření nového zákaznického centra je pro Tatru velkým skokem, který výrazně zkvalitní poprodejní služby pro naše zákazníky," uvedl při oficiálním otevření generální ředitel automobilky TATRA TRUCKS Pavel Lazar. Slavnostního otevření se za akcionáře společnosti TATRA TRUCKS zúčastnila i členka představenstva Promet Group Denisa Materová a také ředitel kvality a poprodejních služeb kopřivnické automobilky Kamil Žabenský.

V rámci rekonstrukce byla přistavěna nová hala s dvěma 25metrovými montážními kanály a jedním 12metrovým montážním kanálem určeným pro školení dílenských specialistů. Celá budova zákaznického centra byla zateplena a opláštěna, došlo ke kompletní rekonstrukci topení a výměně rozvodných sítí, byla zateplena střecha, pro zákazníky byla vybudována nová recepce a v budově jsou nové lité podlahy. V rámci rekonstrukce se v okolí servisního centra opravily a vystavěly nové zpevněné plochy.

Nově otevřené zákaznické centrum bude mít široké spektrum využití. Bude sloužit jako místo pro servis a opravy nákladních automobilů TATRA, a zároveň jako školicí centrům pro školení dílenských specialistů z celého světa. Pro ně vznikly nové učebny pro teoretickou i praktickou výuku s moderním audiovizuálním vybavením i technickými výukovými pomůckami a exponáty. V nových prostorech budou soustředěny i prodej náhradních dílů, technická podpora zákazníků a tvorba potřebné dokumentace pro provoz vozidel. Celkové náklady na rekonstrukci, která byla ukončena v srpnu tohoto roku, dosáhly výše 79 milionů korun. Na rekonstrukci byly čerpány dotace v celkové výši 7 milionů korun z programu úspory energií od Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Zanechte nám na sebe kontakt